Kāzu vedēji

Kā izvēlēties vedējus savām kāzām?

Par vedējiem ieteicams izvēlēties apsviedīgus radus, draugus vai arī profesionālus šī pakalpojuma sniedzējus - daži no viņiem kāzu rīkošanas jomā ir īsti mākslinieki. Jārēķinās ar to, ka vedēji būs jūsu padomdevēji un pavadoņi visā pirmskāzu un kāzu laikā. Vedēju pienākums ir jums palīdzēt visos neskaidros jautājumos, kā arī sekmīgi sarīkot un veiksmīgi vadīt kāzu norisi.

Viesu izklaidēšana un vedēju atraktivitāte ir svarīga, ja savās kāzās līdzās liecinieku pienākumiem vēlaties, lai vedēji pildītu arī vakara vadītāju funkcijas. Lieciniekiem nav jābūt izklaides profesionālam, jo viņu pienākumos svinīgā vakara vadīšana neietilpst.

Visa pamatā ir labas attiecības un abpusēja sapratne. Tas, ka jūs abas ar draudzeni iedzerat pa kafijas krūzi negarantē, ka viņa būs laba vedējmāte. Savukārt līgavaiņa un viņa drauga kvēlā interese par hokeju nav rādītājs, ka uz draugu var paļauties kāzu plānošanā un organizēšanā. Izvēlēties labi pazīstamus cilvēkus, kas būtu gatavi ziedot laiku un naudu, lai visu noorganizētu līdz sīkumiem. Vedējiem ir jāsaprot, cik nozīmīgs jums ir šis pasākums. Pat vedējmātes apsolītas, bet nenopirktas rezerves zeķes kāzu dienā var izvērsties par katastrofu. Kāzu plānošanā nav mazsvarīgu darbu vai nenozīmīgu lēmumu. Izvēlieties pareizos vedējus un padariet šo dienu par skaistāko savā mūžā. mūžā.

Par vedējiem izvēlas precētu pāri, jo tas dod vairākas priekšrocības, tā kā viņi ir precēti, viņiem ir zināma pieredze, kas varētu palīdzēt jūsu kāzu plānošanā un organizēšanā, viņi ir savstarpēji labi pazīstami, un tas nodrošinātu saskaņotu lēmumu pieņemšanu un rīcību, tas ļauj izvairīties no mulsinošām situācijām (tradicionālā „rūgts” demonstrācija).

Ja jūs ņemsiet neprecētu pāri, tad ir ieteicam izvēlēties vedējus, kas būtu kaut mazliet pazīstami savā starpā. Tas ļautu ietaupītu jūsu dārgo laiku, ko visi kopīgi jau varētu veltīt pienākumu sadalei, ideju saskaņošanai un visu nepieciešamo priekšdarbu organizēšanai, zvēloties par vedējiem neprecētus draugus un radus, varētu būt viņu izcilās spējas organizēt pasākumus un izklaidēt viesus. Ja līgavas atraktīvā draudzene un līgavaiņa jautrais brālēns varētu labi saprasties un izklaidēt viesus, aiciniet viņus par vedējiem, ta ču pārliecinieties par viņu spējus sastrādāties.

Vedēju galvenie pienākumi

Nevajadzētu uztvert par pašsaprotamu to, ka vedēju pienākums ir visu organizēt. Par pienākumiem jāvienojas kopīgi. Atkarībā no iecerēm un pieaicināto viesu skaita jums ir jāizlemj, vai vedēji pildīs tikai liecinieku funkcijas vai darbosies arī kā vakara vadītāji. Atraktīvi un pieredzējuši vedēji ir zelta vērti, taču pirms sākat priecāties par ietaupīto naudu nealgojot vakara vadītāju, pārliecinieties vai vedēji ir ar mieru uzņemties viesu izklaidētāju lomu. Neskatoties uz to, cik cilvēkiem kāzas ir paredzētas, vedējiem būs jāvelta laiks un nauda, lai realizētu kopīgi izplānotās ieceres. Tāpat ieteiktu kopīgi vienoties, kurš maksā par ko un cik vēlaties tērēt ieplānotajām lietām, par naudu nevajadzētu kautrēties runāt, īpaši tad, ja līdzekļi ir ierobežoti.

Ja jūsu ieceru realizācijai piemērotāks būs profesionāls vakara vadītājs, izrunājiet visu līdz sīkumiem, sastādiet sarakstu un nekautrējaties runāt par to, cik naudas esat ieplānojuši konkrētām aktivitātēm. Jau sākumā vienojaties, cik maksāsiet par vakara vadīšanu un vai šī summa ietvers arī papildus izdevumus. Parakstiet līgumu, ja vēlaties būt pilnīgi droši par abu pušu saistībām. Tas jūs atbrīvos no iespējas tikt pārprastiem vai pat apkrāptiem.

Iesūtīja Upene

 


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv

 
 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.
Latvijas Reitingi
 
xxx