Pirmskāzu Ballītes

 

 

Kā sarīkot meiteņu pirmskāzu ballītes

Vecpuišu ballītes ir sena kāzu tradīcija, kas līgavainim sniedz iespēju vēl pēdējo reizīti "iztrakoties" pirms iebraukšanas laulības ostā. Par laimi, vecie laiki jau sen ir pagātnē, un mūsdienās pirms gaidāmajām kāzām savu draudzeņu lokā uz nebēdu var palīksmot arī sievietes. Vēlies uzklausīt dažus ieteikumus, kā šādu pasākumu rīkot? Sniegsim izsmeļošu pārskatu par to, kādai jābūt īstai vecmeitu ballītei.

Namamāte
Vecmeitu ballīti var sarīkot jebkurš. Parasti šis gods tiek uzticēts līgavas māsai vai tuvākajām draudzenēm, taču šo pasākumu, ja vien ir iespēja un vēlēšanās, var rīkot jebkura draudzene, radiniece (piemēram, māsīca) vai pat kolēģe.

Viesi
Ja kāzās parasti mēdz ielūgt pēc iespējas vairāk viesu, tad attiecībā uz meiteņu pirmskāzu ballīti jeb “vecmeitu” ballīti šis noteikums ne vienmēr ir spēkā. Visticamāk, ka vecmeitu ballītes dalībnieces ir lūgtas arī uz kāzu svinībām, taču uz šo pasākumu drīkst uzaicināt arī kolēģes un kaimiņienes, kuras kāzu svinībās nepiedalīsies. Vislabāk ballīti rīkot nelielu - noteikti ne vairāk par 20 cilvēkiem, un ideāls droši vien būtu mazāk par 10.

Laiks
Vecmeitu ballīti nav vēlams rīkot pirmskāzu vakarā - vismazāk līgavai kāzu dienā ir vajadzīgas paģiras! Viņai jau tā uztraukumu būs gana, tāpēc raizes arī par sliktu dūšu būs pilnīgi liekas. Ja kāzas nenotiek līgavas dzīves vietas tuvumā, vecmeitu ballīti ieteicams rīkot, pirms viņa dodas uz kāzu norises vietu. Bet arī tad, ja kāzas plānotas turpat netālu, vecmeitu ballīti vajadzētu ieplānot 2 vai 3 dienas pirms kāzām.

Plāns
Pasākuma plānošanu var uzticēt vienai vai vairākām draudzenēm (piemēram, līgavas māsai vai kolēģu grupiņai). Dažas šo pasākumu rīkotājas mēdz savākt naudu no dalībniecēm jau iepriekš, atkarībā no pasākuma rakstura - vai tas būs atsevišķā telpā kādā restorānā vai jūs visas dosieties uz kādu skaistumkopšanas centru. Lai kādas būtu dalībnieču iemaksas, līgavai par šo vakaru nebūtu jāizdod ne santīma! Esiet saprātīgas un neiztērējiet pārāk daudz - šāda pasākuma dēļ nevajadzētu ieslīgt parādos. Jautrības radīšanai taču nav nepieciešams kaudzēm naudas.

Ielūgumi
Vecmeitu ballītei noderēs veikalā pirktas ielūgumu kartes, taču tās tu vari izgatavot arī pati, izmantojot datoru, šķēres, pildspalvu un līmi. Noformējot ielūgumus, nepiemirsti par vakara tēmu, to var uzsvērt pat ar tik vienkāršu lietu kā līgavas mīļākā krāsa. Dažkārt vecmeitu ballīšu rīkotājas neizsūta ielūgumus, jo pietiek arī ar mutisku uzaicinājumu dažas nedēļas pirms kāzām, viss atkarīgs no tā, kādu tu plāno šo pasākumu. Ja nepieciešams rezervēt vietas uz kādu šovu vai citu pasākumu, ieteicams palūgt, lai uzaicinātās vakara dalībnieces apstiprinātu savu līdzdalību. Ja plānojat doties uz tuvējo krodziņu, ielūgumi nav nepieciešami - pietiks ar telefona zvanu.

Ballīte
Vecmeitu ballītes ir absolūti brīvs un neformāls pasākums, tomēr tas tradicionāli asociējas ar spiedzošām un ķiķinošām meitenēm, kas vadā līgavu no kroga uz krogu (varbūt pa ceļam tiekoties arī ar kādu seksīgu striptīzdejotāju vīrieti), liekot viņai publiski sarkt. Ja tas ir jūsu (bet pats galvenais, līgavas) stilā, varat trakot uz nebēdu. Taču ir arī daudz citu iespēju, kā lieliski pavadīt laiku - jaukas vakariņas pie kādas no draudzenēm vai iemīļotajā restorānā, dejas stilīgā klubā, koncerta apmeklējums - saraksts ir praktiski neierobežots. Galvenais, lai jums visām būtu jautri un būtu iespēja kaut nedaudz paķircināt līgavu (te var noderēt dažādi falliski simboli, piemēram, mākslīgi mini penīši, ja vien tas pagalam neaizvaino līgavu).

Dāvanas
Dāvanas vecmeitu ballītē nav obligāts atribūts. Tomēr šis pasākums ir lieliska iespēja pasniegt līgavai kādu mīļu un muļķīgu vai pat seksīgu dāvaniņu. Vakara rīkotāja var aicināt dalībnieces uzdāvināt līgavai kaut ko smieklīgu (kāda viešņa reiz uzdāvināja līgavai krāšņu sarkanu parūku valkāšanai visa vakara garumā) vai ekscentrisku, piemēram, seksa rokasgrāmatu ar tabulām un diagrammām, vai arī seksa mācību video! Vēl viens variants ir dāvināt kaut ko bērnišķīgu - konfekšu kaklarotu, košļenes, spīgulīšus vai ūdens pistoli. Neaizmirstiet, ka pasākuma mērķis ir izklaidēt līgavu un viešņas pirms gaidāmajām kāzām.

www.theknot.com, DELFI sievietēm

 


www.perepoloh.lv

 


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 


www.perepoloh.lv

 
 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.
Latvijas Reitingi
 
xxx