Mode līgavai

Visiem ir zināms, ka mode nestāv uz vietas, ieviešot katrā sezonā jaunas pozīcijas, atgriežot aizmirstos siluetus, atklājot jaunas audumu kompozīcijas un radot jaunus apģērbu modeļus. To visu var attiecināt arī uz kāzu modi.

Šajā sezonā mūsdienu mode ienes kāzu piedāvājumā arvien lielāku seksualitāti – kāzu kleitas kļūst arvien atklātākas: dziļi V-veida dekoltē, atkailināta mugura un vēders. Šajās kleitās īpaša uzmanība tiek pievērsta dekoltē: kleitām-korsetēm, dažādām kleitu augšdaļām un izgriezumiem. Smalkas auduma lencītes, plānas un elegantas ar lentēm, pērlītēm un strāzām izcels Jūsu kakla un dekoltē skaistumu. Kāzu kleitu akcents ir korsetes vai svārku aizšņorējums. Aktuālas ir kleitas bez lencītēm ar atklātiem pleciem un aizšņorējamu augšdaļu.

Jātzīmē, ka elegantas A-silueta kleitas un izsmalcināts šaurs siluēts joprojām ir populāri.

Kleitas ar grezniem svārkiem arī atkal atgriežas līgavu modē.

Šajā sezonā īpašu eleganci līgavai piešķir bagātīga ādas elementu apdare tērpā no kažokādas ar izšuvumiem un pērlītēm. Augšdaļas, piedurkņu malas un svārku virsējās kārtas tiek rotātas ar lielākām un mazākām pērlītēm kā arī strāzām.

Tradicionālie audumi atkāpjas, dodot vietu jaunākajiem izstrādājumiem. Modē ir strukturēti audumi (tīklveida), klasiskais atlass, šifons, organza, tafts un mežģīnes. Ģeometriskās līnijas kāzu modē izplatās, piemēram, taisnstūru pērlīšu veidā. Klāt pie klasiskās baltās krāsas modē ienāk arī alternatīvas: rozā, ziloņkaula, ceriņkrāsa, gaiši zilā, zelta un šokolādes karameļu nokrāsas.

Neaizvietojami paliek kažokādas aksesuāri. Sabuļādas apmetnis ideāli piestāvēs līgavas mātei. Kažokādas manžete vai mufta ir labs papildinājums kleitai ar atklātiem pleciem. Kažokādas apmetņi, šalles, mēteļi un žaketes rada alternatīvu tradicionālajam priekšstatam par to, kā būtu jāizskatās līgavai.

Kāzu kleitu modeļu vidū eksistē vairāki, kas ir ļoti populāri neskatoties uz to, ka kāzu mode bieži mainās. Par klasiskām šīs kleitas mēs nosaukt nevaram, drīzāk tie ir modeļi, kuros katra līgava jutīsies kā svinīgā pasākuma karaliene. Jūsu kleita ir Jūsu sapnis! Nebaidieties eksperimentēt, pielaikot un izvēlēties, tad Jūs neapšaubāmi atradīsiet to, par ko bijāt sapņojusi.

Kāzu kleitu tipi

www.kaleidoskops.lv


www.perepoloh.lv

 
 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.
Latvijas Reitingi
 
xxx