Uguņošana

 

 

Nevajag aizmirst ka firmas piedāvā profesionālu uguņošanas organizēšanu, kas dod jums drošību ka visi viesi būs vēseli. Pirotehniskās izrādes organizācija ir atbildīgs darbs, tāpēc vispirms speciālisti izbrauc uz plānotā pasākuma norises vietu un novērtē, vai tas ir iespējams. Pēc tam klients kopā ar firmas menedžeri izvēlas piemērotāko scenāriju (krāsaina uguņošana, salūti vai jus gribat lai ugunošana sakristu ar mūzikas kompoziciju utt).

Salūtu var izšaut 50 līdz 300 m augstu un veidot neparasti krāsainus attēlus, jus un jusu viesi to neaizmirsis nekad. Salūtu, kas apvienots ar zemes uguņošanu, izmanto kāzu svinībās, kas piedod svētkiem pārsteiguma un īpaša skaistuma efektu.

Zemes uguņošana var veidot dažādas figūras (dzirnaviņas, riteņus, sirsniņas, uzrakstus, ciparus un logotipus). Figūras var būt gan statiskas, gan dinamiskas. Dažādas figūras var apvienot kompozīcijā.


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv

 
 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.
Latvijas Reitingi
 
xxx