Foto & Video

 


www.perepoloh.lv

Vai Jums ir nepieciešams fotogrāfs vai video operators kāzās, ja gandrīz visiem viesiem būs līdzi sava foto un video kamera…

Viennozīmīgi – IR NEPIECIEŠAMS!!! Lai pēc kāzām nav kauns rādīt fotogrāfijas un filmu saviem draugiem un tuviniekiem. Viesi ir viesi, un, parasti, viņi ņem līdzi neprofesionālu aparatūru. Līdz ar to fotogrāfijas iznāk tumšas un miglainas, un attiecībā uz mākslinieciskām fotogrāfijām šādos gadījumos labāk vispār atturēties no komentāriem. Taču pats galvenais ir fakts, ka fotogrāfijās vai filmās nebūs fiksēti paši būtiskākie šī īpašā notikuma brīži.

 
 

Kur ieteicams veikt foto un video sesiju Rīgā?

Rīgā ir daudz skaistu vietu – piemēram, pretī Radisson SAS - “jaunlaulāto josta”, Arkādija parks, Bastiona kalns. Īsāk sakot - jūsu fotogrāfs un video operators uztaisīs jebkurā jums vēlamā vietā labas un atmiņā paliekošas fotogrāfijas un filmu! 

Cik maksā foto un video pakalpojumi?

Fotografēšanas pakalpojumi – no 30 līdz 300 latiem dienā.

Video pakalpojumi – no 150 līdz 800 latiem dienā, iesk. montāžu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


www.perepoloh.lv

 

 


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv

 
 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.
Latvijas Reitingi
 
xxx