Medusmēnesis

 

 

Saulrietu romantika: medusmēnesis

Tu droši vien piekritīsi, ka drudžainā plānošana, saskaņošana, organizēšana un raizēšanās, kas saistīta ar kāzām, ir darbs, kas prasa laiku un pilnīgu spēku atdevi. Kad tas viss ir galā, tev būs vajadzīgs kaut kas vairāk par kārtējo atvaļinājumu, lai atgūtos.

Medusmēnesis it kā ne ar ko neatšķiras no citiem atvaļinājumiem. Tu sakravā somas, jūs pasūtījāt biļetes, numuru viesnīcā un dodaties kāzu ceļojumā atpūsties turp, kur ir saule, sniegs vai kas cits. Taču patiesībā jaunlaulātajiem medusmēnesis nozīmē daudz ko vairāk. Tas ir viņu pirmais kopīgi pavadītais laiks laulāta pāra kārtā un, iespējams, romantiskākais piedzīvojums mūžā. Pēc desmit gadiem tu varbūt neatcerēsies, kā pavadīji to vasaras nedēļu kalnos vai garās brīvdienas slēpojot. Taču tu gandrīz visos sīkumos atcerēsies savu medusmēnesi, lai kur jūs būtu bijuši.

("Lielā kāzu grāmata" Dž. Anastasio, M. Bevilakva, S. Pītersa, 2001)

Padomi ceļā

Dodoties kāzu ceļojumā, tev būs vajadzīgas dažas elementāras ceļošanas iemaņas. Velti zināmu uzmanību drošībai- tāpat kā braucot jebkurā brīvdienu ceļojumā.

Kad vien iespējams, centies lietot ceļotāju čekus, nevis skaidru naudu. Respektablākos no tiem pieņem gandrīz katrā valstī, un, atšķirībā no skaidras naudas, ceļotāju čekus iespējams aizstāt, ja tie pazaudēti vai nozagti.

Visas svarīgākās lietas glabā līdzņemamā somā. Ja visa pārējā bagāža pazudīs vai to nozags, soma vienmēr būs tev līdzi.

Nedēļu pirms izbraukšanas pārliecinies, ka rezervētās vietas un biļetes ir saglabātas. Kad ar smagu bagāžu, ilgojoties vienīgi pēc mīkstas gultas, būsiet ieradušies viesnīcas vestibilā kādā eksotiskā vietā, nav nekā ļaunāka par atklājumu, ka paredzētais numurs jau aizņemts.

Ja viesnīcas numurs tomēr rezervēts, nebaidies sūdzēties administrācijai, ja pakalpojumi vai telpas tevi neapmierina. Negaidi līdz aizbraukšanai, nekavējoties informē par visām neērtībām, lai situācija tūdaļ tiktu labota, bet jūs varētu baudīt savu medusmēnesi.

("Lielā kāzu grāmata" Dž. Anastasio, M. Bevilakva, S. Pītersa, 2001)

Kurš putniņš agri ceļas... tas paspēj uz lidmašīnu

Kad abi esat vienojušies, kur jūs vēlaties (un varat atļauties) pavadīt medusmēnesi, jāsāk sarunas ar ceļojuma biroja aģentu un jāpasūta biļetes. Dažas populārākās tūristu un jaunlaulāto apmeklējumu vietas var būt rezervētas gadu uz priekšu, tāpēc zvani pēc iespējas agrāk- it sevišķi, ja tavu sirdi saista kāda noteikta vieta. Nenoguli īsto brīdi!

Nu, protams, tavs budžets ietekmēs ceļamērķa izvēli vismaz tikpat, cik to ietekmē tavi sapņi. Taču nekrīti izmisumā, ja, tavuprāt, iecerētais mērķis nav sasniedzams līdzekļu trūkuma pēc. Ievāc sīku informāciju. Aprunājies ar ceļojuma aģentu vai izskati ceļojumu piedāvājumus internetā. Noskaidro zemākās biļešu cenas, atlaides un citus veidus, kā ietaupīt naudu. Iespējams, tu būsi patīkami pārsteigta. Varbūt varēsi atļauties ceļojumu uz Havaju salām, apmetoties nevis četrzvaigžņu viesnīcā, bet lētākā, vai apceļot Eiropu, izmantojot jauniešu kopmītņu pakalpojumus vai viesnīcas, kas piedāvā tikai gultasvietu un brokastis. Tomēr neaizmirsti noskaidrot, vai apmešanās vieta “par pieņemamām cenām” nenozīmē “bez ūdens”, “pussabrukusi” vai “sarkano laternu rajonā”.

("Lielā kāzu grāmata" Dž. Anastasio, M. Bevilakva, S. Pītersa, 2001)


www.perepoloh.lv

 


www.perepoloh.lv

 

 

 


www.perepoloh.lv

 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.
Latvijas Reitingi
 
xxx