Kāzu Gredzeni


www.perepoloh.lv

 


Ir tāda skaista tradīcija, ka līgavainis dāvināja gredzenu līgavas vecākiem kā apliecinājumu savai izdarītajai izvēlei, kā arī kā tas liecināja par līgavaiņa finansiālo un sociālo statusu ( tas bija kā apliecinājums līgumam par laulību). Tieši saderināšanās, nevis laulības reģistrācija, bija galvenā ceremonija laulības noslēgšanai.Gredzeni tika izgatavoti no dažādiem materiāliem (zelta, sudraba, bronzas, stikla vai pat māliem) un skaidri norādīja uz tā īpašnieka sociālo statusu.

Juvelierizstrādājumu ražotāji piedāvā dažādas kāzu kolekcijas. Daudzi vēlas iniciāļu un kāzu datuma gravējumu gredzena iekšpusē, citi vienkārši izvēlas gravējumu - es tevi mīlu!. Jūs varat izvēlēties gan vienkāršu klasisko gredzenu (pilnīgi gludu), kurš var būt dažāda biezuma (jo biezāks, jo lielāks svars), gan arī sarežģītāku gredzenu ar rakstu vai pat iestrādātiem dārgakmeņiem, vai arī gredzenu, kurš sastāv no dažādu metālu sakausējumiem. Mūsdienās var izvēlēties gredzenus ar zeltīti baltu, dzeltenīgu, zaļganu, rozīgu un sarkanu nokrāsu.

Dzeltenajam un baltajam zeltam pievieno sudrabu, niķeli, dažkārt - platīnu (tas ir pats dārgākais pateicīgākais metāls, kuru parasti izmanto klasiskā vai avangardiskā stila gredzeniem).

 

 


www.perepoloh.lv


www.perepoloh.lv

 
 
 
Galvenā | Rakstīt e-pastu | Reklāma sait Perepoloh.lv
Fotogrāfijas, kas atrodas lapā, ir aizsargātas ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu; Bez autora rakstiskas atļaujas nedrīkst izmantot lapā redzamās fotogrāfijas reklāmā, parpublicēt avīzēs, zurnālos un citos masu mēdijos; Bez autora rakstiskas atļaujas aizliegta jebkādu materiālu izmantošana komercnolūkos. ©2006 Perepoloh.lv®. All Rights Reserved.

Latvijas Reitingi

 
xxx